GRAWEROWANIE

Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi jaką jest grawerowanie.

Korzystamy z grawerko frezarki Magic 7, w której grawerowanie odbywa się przy użyciu diamentu wewnątrz jak i na zewnątrz przedmiotów poddawanych obróbce.

Grawerowane mogą być obrączki/pierścionki, przedmioty płaskie jak i wypukłe z metalu, akrylu, drewna i wosku. Oprócz napisów istnieje także możliwość wygrawerowania na tabliczce np. obrazków, kształtów itp. lub obiektów 3D np. figurka w wosku.

W naszym sklepie można zamówić grawerowanie nie tylko biżuterii (obrączki, pierścionki) ale także przedmioty codziennego użytku: długopisy, tabliczki, zegarki itd.

Koszt grawerowania wyceniany jest indywidualnie.
NOWOSCI
W skład naszej oferty doszła usługa grawerowania. Wykonujemy napisy na pierścionkach, tabliczkach, w akrylu itd. Zainteresowanych skorzystaniem z usługi zapraszamy do naszego sklepu na ul. Jasińskiego 4 lub skorzystania z formularza kontaktowego.

Oferujemy biżuterię ze srebra, złota, srebra z bursztynem, brylanty z surowca o najwyższej jakości. Naszym priorytetem są obrączki ślubne. Posiadamy dużą ilość wzorników. Do zakupu wybranych pierścionków zaręczynowych dodajemy opakowanie w kształcie serduszka gratis. Wykonujemy także obrączki z powierzonego złota. Więcej w zakładce o firmie.
ADRES SKLEPU:
ul. Jasińskiego 4, Tczew
GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek - Piątek 10.00 - 18.00 Sobota 10.00 - 14.00
triangle
© 2013 KOI - Reklama Tczew